Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Taniej bez piwnicy i balkonu

2009-08-26

Taniej bez piwnicy i balkonu

W nowoczesnym budownictwie trudno o lokal z piwnicą, w starszych budynkach najczęściej nie ma podziemnych garaży. Trafiają się też całe bloki bez balkonów.

W nowoczesnym budownictwie trudno o lokal z piwnicą, w starszych budynkach najczęściej nie ma podziemnych garaży – pisze „Rzeczpospolita”. Trafiają się też całe bloki bez balkonów.
 
Jak wynika z wypowiedzi ekspertów, na które powołuje się „Rzeczpospolita”, najwięcej na rynku jest mieszkań bez garaży. Zazwyczaj nie posiadają ich lokale sprzed 1990 r. Piwnic zaś najczęściej nie mają małe lokale w wieżowcach oraz nowe mieszkania. Kondygnacja piwniczna często jest tam bowiem wykorzystywana jako podziemny parking. W zamian deweloperzy oferują schowki samodzielne lub jeden dla kilku lokali.
 
Brak balkonu jest z kolei typowy dla starych i małych mieszkań oraz lokali położonych na parterach – podkreśla dziennik. Według specjalistów, którzy wypowiedzieli się na łamach „Rzeczpospolitej” na temat tego, co jest ważne dla osoby kupującej mieszkanie, relatywnie najmniej istotna wydaje się komórka lokatorska. Brak garażu ma już większe znaczenie, jednak także trudno go nazwać kluczowym przy podejmowaniu decyzji o zakupie mieszkania. Wszystko zależy bowiem od preferencji potencjalnych nabywców.
 

 

Źródło: „Rzeczpospolita” 24.08.2009 | 2009-08-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniagaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. Bydgoszczlokale użytkowe na wynajem powiat Bartoszyckidomy na wynajem gmina Stary Dzierzgońmieszkania na wynajem gmina Wróblewdomy na wynajem w Młynkachmieszkania na wynajem w Toczyskach Średnichdomy na wynajem w Międzylesiu

Deweloperzy

);