Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szybciej do Zakopanego

Magdalena Hojniak | 2017-10-10

Szybciej do Zakopanego

Ukończenie prac budowlanych na trasie do Zakopanego może nastąpić szybciej niż zaplanowano. Prace odbywają się zgodnie z harmonogramem.

Na drodze S7 zapoczątkowano kolejny etap prac związanych z budową trasy na Zakopiance. W ostatnich dniach rozpoczęto drążenie powstającego tam tunelu od strony południowej, podczas gdy dotychczas działania budowlane były prowadzone od strony północnej. Dzięki takiemu rozwiązaniu wyeliminowano ewentualne opóźnienie udostępnienia ciągu, o czym zapewnił obecny podczas wizytacji budowy tunelu, minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk. Podczas konferencji prasowej premier Beata Szydło zaznaczyła, że inwestycja przebiega zgodnie z harmonogramem i nie wystąpiły komplikacje, które mogłyby zaburzyć konsekwentną realizację. Tym samym dojazd do Zakopanego już wkrótce może być usprawniony.

Powstający na Zakopiance tunel, ze względu na utrudnienia geologiczne, jest realizowany specjalistyczną techniką. Konstrukcję podziemnej trasy będą tworzyć połączone tunelami technicznymi 2 komory biegnące pod górą Luboń Mały.

Prace na trasie do Zakopanego rozpoczęły się w 2016 r. Oprócz stanowiącego ponad 12 proc. całej drogi 2 km tunelu, powstanie 16,7 km nowej jezdni oraz 38 obiektów inżynierskich, tj. estakady, mosty i wiadukty. Realizacja inwestycji przebiega na 3 odcinkach S7: Lubień – Naprawa, Naprawa – Skomielna Biała, Skomielna Biała – Chabówka. Pierwsze zakończenia prac przewidziano na 2018 i 2019 r. 

Źródło: KRN.pl | 2017-10-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Wynajem pomieszczeń biurowych...
Sand Hotel ****
Domy Piltza 16
Budynek mieszkalny przy ul....
Oaza Bronowice
Willa Słowicza

Wynajem pomieszczeń biurowych...

Opole, ul. Głogowska 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Domy Piltza 16

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Budynek mieszkalny przy ul....

Kraków, Krowodrza, ul. Kazimierza... 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Willa Słowicza

Kraków, Bronowice, ul. W. E.... 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedażkamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Świnoujściemieszkania na sprzedaż powiat Wołomińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tarnowiecdomy na wynajem gmina Sosnówkadomy na wynajem w Piętki-Szeligachdomy na sprzedaż w Szarlejudomy na sprzedaż w Czarnej Dąbrówce

Deweloperzy