Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szukamy domów nie droższych niż milion złotych

2008-08-11

Szukamy domów nie droższych niż milion złotych

Największym zainteresowaniem cieszą się domy w cenie do 1 mln zł, ewentualnie niewiele droższe. Domy w stanie deweloperskim lub wykończone najszybciej znajdują nabywców, kiedy cena waha się od 800 tys. do 1 mln zł.

Największym zainteresowaniem cieszą się domy w cenie do 1 mln zł, ewentualnie niewiele droższe. Domy w stanie deweloperskim lub wykończone najszybciej znajdują nabywców, kiedy cena waha się od 800 tys. do 1 mln zł – donosi „Rzeczpospolita”.

Nie ma specjalnego znaczenia, czy jest to dom do wykończenia we własnym zakresie, czy kilku- lub kilkunastoletni dom do remontu. Klienci zdecydowanie lubią niegotowe domy, ponieważ mają pole do popisu w kwestii wykończenia według własnego uznania – zaznacza dziennik. Takie rozwiązanie jest możliwe, jeśli w czasie wykańczania domu ma się gdzie mieszkać. Jeżeli ktoś sprzedaje dotychczas zajmowany lokal lub dom, żeby zamieszkać w nowo nabytym domu, wówczas istotne jest, aby w kupowanym domu można było zamieszkać od razu, a w miarę przypływu środków – przeprowadzać remont. W takim przypadku klienci kupują domy używane, a drobne lub też grubsze przeróbki przeprowadzają stopniowo. Domy w cenie do 1 mln zł to zazwyczaj segmenty, czasem nawet w bardzo dobrych lokalizacjach.

Źródło: „Rzeczpospolita” 10.08.2008 | 2008-08-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Jędrzejowskimieszkania na wynajem powiat M. Lesznomieszkania na sprzedaż gmina Działoszycedomy na wynajem gmina Lidzbarkdomy na sprzedaż w Marywiludomy na wynajem w Bukowejmieszkania na sprzedaż w Korytnicy

Deweloperzy

);