Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szukają mistrzów montażu

2012-03-20

Szukają mistrzów montażu

Na terenie targów Gryf-Bud w Bydgoszczy odbędzie się turniej, który wyłoni ekipy najlepsze w dziedzinie montażu stolarki okiennej.

Między 23 a 24 marca na terenie targów Gryf-Bud w Bydgoszczy odbędzie się turniej Mistrzowie Montażu, w którym udział weźmie kilkanaście grup z Bydgoszczy i Torunia.

Pierwszym etapem konkursu będzie sprawdzian teoretyczny. 12 najlepszych zespołów przejdzie następnie do zadań, które zweryfikują umiejętności praktyczne. Turniej montażowy odbędzie się w hali Zawiszy (w godzinach 10.00-15.00), a każda osoba zwiedzająca będzie mogła na żywo obserwować, jak powinno się wykonywać montaż okien w warstwie ocieplenia muru.

W ramach targów Gryf-Bud zaplanowano także seminarium montażowe, podczas którego eksperci Zrzeszenia Montażystów powiedzą m.in. o zasadach montażu okien, kosztach montażu warstwowego i sposobach prowadzenia działalności montażowej. Indywidualnych porad udzielać będą specjaliści z firm partnerskich Warsztatów (Selena SA,GU Polska, Roto i VBH Polska).

Źródło: KRN.pl | 2012-03-20

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażdomy na wynajemmieszkania na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Niżańskidomy na sprzedaż powiat Kolskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Dydniamieszkania na sprzedaż gmina Wilczycemieszkania na sprzedaż w Lubiniemieszkania na sprzedaż w Żychcachdomy na wynajem w Bachotek

Deweloperzy

);