Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szpital wojewódzki

2011-07-18

Szpital wojewódzki

15 lipca została podpisana umowa z wykonawcą. Już w tym miesiącu rozpoczną się prace.

W połowie ubiegłego miesiąca wybrano wykonawcę, który zrealizuje II etap budowy szpitala. Obejmie on realizację budynku wraz z zagospodarowaniem terenu oraz budowę lądowiska dla helikopterów. Przetarg ograniczony wygrało konsorcjum firm: Budimex SA oraz Ferrovial Agroman SA.

Teren budowy zostanie przekazany 29 lipca. Prace mają trwać 30 miesięcy i zakończą się pod koniec stycznia 2014 r. Szpital zacznie działać w drugim kwartale 2014 r.

15 lipca umowę podpisał prezes spółki „Nowy Szpital Wojewódzki” oraz przedstawiciele wykonawcy - Budimex SA w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego. Koszt zamówienia wyniesie prawie 200 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2011-07-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy na wynajemdomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat M. Zamośćmieszkania na wynajem powiat Lubelskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Banie Mazurskiemieszkania na wynajem gmina Gostycyndomy na sprzedaż w Głomniemieszkania na sprzedaż w Pogorzałkachmieszkania na wynajem w Tyliczu

Deweloperzy

);