Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szombierki na sprzedaż

2012-04-25

Szombierki na sprzedaż

Firma Fortrum szuka nowego właściciela dla bytomskiej elektrociepłowni. Obiekt mógłby zostać przekształcony w Śląskie Centrum Nauki.

Firma Fortrum szuka nowego właściciela dla bytomskiej elektrociepłowni Szombierki – podała „Gazeta Wyborcza”.

Obecni właściciele monumentalnej hali chcieliby, żeby obiekt został przekształcony w Śląskie Centrum Nauki. Warunkiem dla realizacji takiej inwestycji jest zakup nieruchomości przez miasto. Jeśli urzędnicy nie wyrażą zainteresowania projektem, Fortrum będzie szukać innego inwestora. Władzom firmy zależy na tym, żeby  przyszły właściciel zachował w obiekcie funkcje kulturalne.

W ubiegłym roku, ze względów bezpieczeństwa, elektrociepłownia Szombierki została zamknięta dla zwiedzających. Z tego powodu nie mogły się w jej wnętrzu odbyć m.in. Industriada i spektakle Śląskiego Teatru Tańca.

Źródło: „Gazeta Wyborcza”, 24.04.2012 | 2012-04-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniainne nieruchomości do kupieniahale i magazyny do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Oleckimieszkania na sprzedaż powiat Łomżyńskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rybnomieszkania na sprzedaż gmina Alwerniamieszkania na wynajem w Zdziechowicach Pierwszychdomy na wynajem w Ratnie Górnymdomy na wynajem w Świerk

Deweloperzy