Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szkoła praktyki

2011-04-15

Szkoła praktyki

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mogą zdobywać doświadczenie zawodowe w ramach projektu Uniwersytet Praktyczny.

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mogą zdobywać doświadczenie zawodowe w ramach projektu Uniwersytet Praktyczny.

Studenci Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach mogą zdobywać doświadczenie zawodowe w ramach projektu Uniwersytet Praktyczny. Obejmuje on sześć wydziałów: logistyki, inwestycji, rachunkowości, consultingu, marketingu i nieruchomości. Studenci zainteresowani karierą w tych branżach zostaną zapoznani przez ekspertów z możliwościami oraz przyszłymi obowiązkami.

Podczas Open Day poznają firmę od środka i zobaczą, jak wygląda w niej dzień pracy, a za sprawą treningów praktycznych nabędą niezbędnej wiedzy, by swobodnie poruszać się w branży. Najlepsi uczestnicy projektu mają szanse na odbycie staży i praktyk w prestiżowych firmach, zaś firmom projekt daje szansę pozyskania najzdolniejszych studentów jako przyszłych pracowników.

Projekt rozpocznie się już w kwietniu. Przedsięwzięcie adresowane jest do studentów I i II roku studiów uzupełniających. Ubiegłoroczna edycja Uniwersytetu Praktycznego - projektu organizowanego przez Organizację Studencką Paneuropa- wyłoniła laureatów, którzy nagrodzeni zostali praktykami w renomowanych firmach. Projekt cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony pracodawców, którzy i w tym roku postanowili wesprzeć tę inicjatywę. Organizatorzy podjęli decyzję o kontynuacji przedsięwzięcia.

Korzystając z doświadczenia nabytego w zeszłorocznej edycji projektu, w tym roku organizatorzy wzbogacili koncepcję uniwersytetu o targi informacyjne. Będą one stanowić okazję dla firm uczestniczących w projekcie do wykreowania pozytywnego wizerunku w środowisku studenckim. Studenci zyskają możliwość bezpośredniego kontaktu z potencjalnymi pracodawcami.

Projekt powstaje dzięki inicjatywie studentów z Organizacji Studenckiej Paneuropa Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Więcej informacji o projekcie na stronie: www.paneuropa.eu.org/up

Źródło: KRN.pl | 2011-04-15

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajemkamienice do kupieniainne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Chrzanowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Skarżyskimieszkania na sprzedaż gmina Pniewydomy na sprzedaż gmina Gniewoszówdomy na sprzedaż w Zawadowiedomy na wynajem w Witachdomy na sprzedaż w Żychlikowo

Deweloperzy

);