Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szersza Strzegomska

2009-07-23

Szersza Strzegomska

Jeszcze w lipcu rozpocznie się modernizacja fragmentu ul. Strzegomskiej – od Gądowianki do ronda przy ul. Mińskiej.

Jeszcze w lipcu rozpocznie się modernizacja fragmentu ul. Strzegomskiej – od Gądowianki do ronda przy ul. Mińskiej – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Remontem ulicy zajmie się firma Skanska. Modernizacja będzie prowadzona w taki sposób, aby nie utrudnić życia kierowcom. Najpierw zostanie położony nowy asfalt, a później będzie naprawiany stary – pisze „Gazeta”. Firma ma przebudować nie tylko jezdnię, ale również infrastrukturę podziemną. Zmieniony zostanie układ skrzyżowań oraz dorobione lewo- i prawoskręty. Do modernizacji ma zostać wykorzystany specjalny asfalt wyciszający hałas. Po obu stronach ul. Strzegomskiej mają powstać ścieżki rowerowe. Zdemontowany zostanie stary most, a na jego miejscu powstaną dwa nowe.
 
Remont odcinka mierzącego 1400 m ma potrwać zaledwie 14 miesięcy – podaje dziennik. Dzięki modernizacji tego fragmentu ułatwiony zostanie dojazd na lotnisko.
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Wrocław 17.07.2009 | 2009-07-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniainne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedażdomy na wynajem powiat Ostrowskilokale użytkowe na wynajem powiat Cieszyńskidomy na wynajem gmina Złotoryjalokale użytkowe na sprzedaż gmina Liskówdomy na sprzedaż w Kucharach Królewskichmieszkania na wynajem w Cierniachmieszkania na wynajem w Ferdynandowie

Deweloperzy

);