Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szczęśliwa siódemka

2012-01-17

Szczęśliwa siódemka

Qualia Development – firma należąca do grupy kapitałowej PKO BP, nawiązała współpracę z globalną siecią Louvre Hotels Group. Wybuduje 7 condohoteli w 7 lat.

Qualia Development – firma należąca do grupy kapitałowej PKO BP nawiązała współpracę z globalną siecią Louvre Hotels Group. Porozumienie oparte na zasadach umowy franczyzowej obejmuje budowę siedmiu hoteli, które łącznie będą miały 951 apartamentów i pokoi.

Hotele powstaną w systemie condo. Oznacza to, że apartamenty i pokoje hotelowe będą miały osobnych właścicieli. Qualia Hotel Management sp. z o.o. będzie odpowiedzialna za zarządzanie tymi obiektami, w imieniu inwestorów. Według prognoz realizacja wszystkich inwestycji potrwa 7 lat.

Wybudowane obiekty będą działały pod komercyjnymi nazwami: Golden Tulip Międzyzdroje – Residence, Golden Tulip Gdańsk – Residence, Golden Tulip Władysławowo – Residence, Golden Tulip Zakopane – Hotel, Golden Tulip Duszniki Zdrój – Hotel, Royal Tulip Jurata, Tulip Inn Warszawa – Hotel.

 

Źródło: KRN.pl | 2012-01-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pruszkowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Radomlokale użytkowe na sprzedaż gmina Czorsztynlokale użytkowe na sprzedaż gmina Brzoziedomy na sprzedaż w Lelechowiemieszkania na sprzedaż w Wilenkudomy na wynajem w Psarach

Deweloperzy

);