Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Szczecińska Dana kupiona przez J.W. Construction

2006-11-27

Szczecińska Dana kupiona przez J.W. Construction

Warszawska firma J.W. Construction wygrała licytację na zakup nieruchomości Zakładów Odzieżowych Dana. Sześciopiętrowy budynek szwalni zostanie zburzony.

Warszawska firma J.W. Construction wygrała licytację na zakup nieruchomości Zakładów Odzieżowych Dana. Jak czytamy w "Gazecie Wyborczej", przedstawiciel firmy nie ukrywa, że sześciopiętrowy budynek szwalni zostanie zburzony.

J.W. Constractin jest dużą firmą deweloperską. Buduje m.in. w Warszawie, Trójmieście i Łodzi. Do licytacji stanęło dwóch chętnych. J.W. Construction wygrała kwotą 12 mln 710 tys. zł.

Starą, poniemiecką kamienicę, która obecnie stoi pusta, można zaadaptować na apartamentowiec lub wynająć w niej powierzchnie handlowe. Natomiast wysoki budynek z czasów gomółkowskich według dewelopera tylko szpeci Szczecin. Można z niego zrobić muzeum lub zburzyć. J.W. Construction muzeów nie otwiera, więc che go zburzyć.

Projekt nowego budynku - prawdopodobnie biurowca - powstanie w ciągu kilku miesięcy. Plany nabywcy z przerażeniem przyjęła Małgorzata Łańcuchowska, prezes Dany Nova, spółki, która na dwóch piętrach szyje ubrania.To prawdopodobnie oznacza, że 110 osób straci pracę.

Źródło: "Gazeta Wyborcza", 23.11.2006 | 2006-11-27

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki do kupieniadomy do kupieniainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Brzezińskidomy na wynajem powiat Nowotarskidomy na wynajem gmina Czyżelokale użytkowe na sprzedaż gmina Zdzieszowicemieszkania na sprzedaż w Garkachmieszkania na sprzedaż w Racławkachmieszkania na wynajem w Wandalinie

Deweloperzy

);