Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Syntetyczne zadaszenie

2012-04-17

Syntetyczne zadaszenie

Przed stołecznym Dworcem Wschodnim montowana jest stalowa konstrukcja. Pokryta tkaniną, stanie się ochroną dla pasażerów i pojazdów korzystających z komunikacji miejskiej, lokalnej i krajowej.

Przed stołecznym Dworcem Wschodnim montowana jest stalowa konstrukcja. Pokryta syntetyczną tkaniną, stanie się ochroną dla pasażerów i pojazdów korzystających z komunikacji miejskiej, podmiejskiej i krajowej PKS – wylicza „Gazeta Wyborcza”.

Dworzec Wschodni przejmie część kursów, które po likwidacji mieszczącej się w jego pobliżu pętli PKS Stadion (we wrześniu 2011 r.) przeniesione zostały w różne, niejednokrotnie bardzo odległe punkty miasta. Dodatkowo korzystający z niego pasażerowie będą mieli do dyspozycji punkt informacyjny oraz toalety.

Operatorem budynku będzie Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie, jednak wszystkie stanowiska zostaną wydzierżawione stołecznemu PKS-owi. W nowym budynku dworca pierwsi podróżni mają się pojawić pod koniec maja.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2012-04-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniakamienice na zamianędomy do kupieniadomy na sprzedaż powiat Skierniewickidomy na sprzedaż powiat Sulęcińskilokale użytkowe na wynajem gmina M. Koszalindomy na sprzedaż gmina Pielgrzymkamieszkania na sprzedaż w Wielki Bórmieszkania na sprzedaż w Chruślankach Józefowskichmieszkania na wynajem w Piaskach

Deweloperzy

);