Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sympozjum Central Europe Meeting Point w Warsyawie

2006-04-22

Sympozjum Central Europe Meeting Point w Warsyawie

Pomiędzy 18 a 20 kwietnia br. w Warszawie odbzo się Międzynarodowe sympozjum Central Europe Meeting Point. Uczestniczyło w nim 214 firm z 18 krajów. Sympozjum miało formę sesji edukacyjnych o tematyce prawnej i inwestycyjnej, w głównej mierze dotyczących aspektów rozwoju rynku w Środkowej i Wschodniej Europie.

Minister Budownictwa Mieszkaniowego Rządu Hiszpanii, pani Maria A. Trujillo otwarła odbywające się pomiędzy 18 a 20 kwietnia br. w Warszawie Międzynarodowe sympozjum Central Europe Meeting Point. Uczestniczyło w nim 214 firm z 18 krajów. Sympozjum miało formę sesji edukacyjnych o tematyce prawnej i inwestycyjnej, w głównej mierze dotyczących aspektów rozwoju rynku w Środkowej i Wschodniej Europie. Dyskutowano również na temat charakterystyki rynków nieruchomości poszczególnych regionów. Jak podkreśliła w swym wystąpieniu minister Trujillo, coraz więcej firm hiszpańskich działa w naszym kraju. „Inwestycje hiszpańskie w Polsce szacowane są na ok. 600 mln euro – a chodzi nam o zwiększenie współpracy w sektorze nieruchomości i budownictwa” – dodała. Sympozjum central Europe Meeting Point jest wzorowane na sympozjum Barcelona Meeting Point, jednym z najważniejszych w branży nieruchomości w Europie.

Źródło: „Krakowski Rynek Nieruchomości" nr 9/2006 | 2006-04-22

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na wynajemgaraże do kupieniahale i magazyny na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat M. Legnicadomy na sprzedaż powiat M. Opolemieszkania na wynajem gmina Rzgówmieszkania na wynajem gmina Cmolasdomy na sprzedaż w Świątkachdomy na wynajem w Sątopachdomy na sprzedaż w Olecku

Deweloperzy

);