Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Świdnickie inwestycje

2011-02-02

Świdnickie inwestycje

Wszystko wskazuje na to, że już latem w Świdnicy rozpocznie się budowa sztandarowej inwestycji, którą będzie park wodny mogący pomieścić maksymalnie 700 osób.

Wszystko wskazuje na to, że już latem w Świdnicy rozpocznie się budowa sztandarowej inwestycji, którą będzie park wodny mogący pomieścić maksymalnie 700 osób. Świdnica jest kolejnym po Wałbrzychu, Poznaniu, Wrocławiu i Gdańsku miastem, w którym jednym z udziałowców spółki inwestycyjnej jest miasto. Nowo powstała spółka będzie nosić nazwę Inwestycje Świdnickie.

Takie rozwiązanie jest korzystne dla wskaźników budżetu, jednocześnie zwiększa szansę na odzyskanie podatku VAT, który jest zawarty w wynagrodzeniu płaconym wykonawcy robót budowlanych. Spółka zaciągnie kredyt inwestycyjny, który zostanie poręczony przez miasto. Roczna spłata kredytu ma nie przekroczyć 5 mln złotych.
 
Niedługo po wyłonieniu instytucji finansującej budowę zostanie wybrany generalny wykonawca, co pozwoli rozpocząć prace budowlane na przełomie czerwca i lipca 2011 r.. Do zadań, jakie czekają spółkę Inwestycje Świdnickie, należy nie tylko przygotowanie aquaparku do uruchomienia i funkcjonowania, ale także wprowadzenie rozwiązań, dzięki którym będzie on zarabiał.

 

Źródło: KRN.pl | 2011-02-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Wysokomazowieckimieszkania na sprzedaż powiat Kościerskimieszkania na sprzedaż gmina M. Wrocławdomy na wynajem gmina Nowogród Bobrzańskidomy na sprzedaż w Wodnikowie Górnymdomy na wynajem w Chudkumieszkania na wynajem w Lgoczance

Deweloperzy

);