Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Świat przygód

2011-08-12

Świat przygód

W Grodzisku Mazowieckim powstanie największy w Europie Środkowej park rozrywki, dorównujący standardem Alton Towers czy Europa Park.

Zaledwie 30 min drogi od Warszawy, w Grodzisku Mazowieckim, ma powstać całoroczny park rozrywki, Adventure World Warsaw. Inwestycja obejmie park tematyczny, dwa hotele oraz część rozrywkową z kinami i restauracjami. Na jego obszarze znajdzie się także największy w Polsce park wodny.

Park rozrywki będzie się składał z 5 wysp, wstępnie nazwanych Adventure Harbor, Creature Lagoon, Castle Island, Land of Legends oraz Polski Plaza. Wśród licznych atrakcji będzie można skorzystać z kolejek górskich, zjeżdżalni wodnych, karuzel czy przejażdżek łodzią. W części całorocznej znajdą się place zabaw i projekcje interaktywne. Wszystko zostanie utrzymane w scenerii baśniowej.

Park jest pierwszym etapem inwestycji. Drugi zakłada powstanie kolejnego parku rozrywki, centrum konferencyjno-biznesowego oraz SPA. Źródłem funduszy dla inwestycji jest międzynarodowe konsorcjum inwestorów prywatnych i instytucjonalnych z Luksemburga. Budowa AWW rozpocznie się w 2012 r. Ma być ukończona dwa lata później. Inwestycja obejmie blisko 240 ha. Koszty pierwszej fazy inwestycji szacuje się na ok. 400 mln euro. Nad projektem pracuje ponad 100 specjalistów z całego świata.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na sprzedażlokale użytkowe na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Grójeckimieszkania na sprzedaż powiat Trzebnickilokale użytkowe na wynajem gmina Fałkówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Dubienkamieszkania na sprzedaż w Krupolinymieszkania na sprzedaż w Stopkachdomy na sprzedaż w Krasne Potockie

Deweloperzy

);