Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sukiennice po remoncie

2010-03-24

Sukiennice po remoncie

W galerii Muzeum Narodowego w Sukiennicach zakończono prace remontowe, które trwały od lutego 2008 roku.

W galerii Muzeum Narodowego w Sukiennicach zakończono prace remontowe, które trwały od lutego 2008 roku – informuje Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie.

W tym czasie wykonano szereg ważnych robót, które pozwoliły na unowocześnienie obiektu przy zachowaniu jego cennej zabytkowej substancji – czytamy na stronie MUW. Przeprowadzono kompleksową konserwację w zakresie wystroju i detalu architektonicznego, wzmocniono konstrukcję dachu Sukiennic, wymieniono wszystkie instalacje, wprowadzono klimatyzację. Obiekt ma być przyjazny dla osób starszych i niepełnosprawnych, dlatego postarano się o zlikwidowanie przeszkód architektonicznych i w klatce schodowej zainstalowano windę.Wykonawcą robót była firma Integer. Prace kosztowały 44,5 mln zł i zostały sfinansowane z funduszy Norweskiego Mechanizmu Finansowego oraz środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
 
 
 

 

Źródło: Malopolska.uw.gov.pl 22.03.2010 | 2010-03-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na wynajeminne nieruchomości na zamianęinne nieruchomości do kupieniadomy na sprzedaż powiat Hajnowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Częstochowskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Krapkowicedomy na wynajem gmina Przodkowomieszkania na wynajem w Starym Tomyślumieszkania na sprzedaż w Gołasze Mościckiedomy na wynajem w Szczerki

Deweloperzy

);