Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Studenci będą symulować

2011-11-29

Studenci będą symulować

W Katowicach budowane jest Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Śląski Uniwersytet Medyczny realizuje inwestycję przebudowa obiektu nieczynnej pralni szpitala klinicznego w Katowicach-Ligocie z przeznaczeniem na Centrum Dydaktyki i Symulacji Medycznej. Studenci kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz farmacji i biotechnologii będą mogli uczyć się tam z wykorzystaniem techniki symulacji medycznej, a także nowoczesnych technologii ICT (informacyjno-komunikacyjnych).

W budynku rozmieszczonych będzie sześć sal symulacyjnych: operacyjna, intensywnej terapii, dwie sale SOR oraz pediatryczne. Obok tych pomieszczeń w przebudowywanym budynku ma się mieścić zespół sal wyposażonych w infrastrukturę, pozwalającą na wykorzystanie technologii ICT.

Zakończył się już pierwszy etap budowy i trwają prace wykończeniowe. Wartość całej inwestycji wynosi ponad 30 mln zł. Centrum będzie oddane do użytku w październiku 2012 r.
 

Źródło: KRN.pl | 2011-11-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęlokale użytkowe do kupieniakamienice na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Wyszkowskimieszkania na sprzedaż powiat Ostrołęckidomy na sprzedaż gmina Niemcemieszkania na sprzedaż gmina Trzebieldomy na sprzedaż w Krzyżowejdomy na wynajem w Wólce Rozwadowskiejmieszkania na sprzedaż w Jadwiżynie

Deweloperzy

);