Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Strefa tańszych M

2008-02-12

Strefa tańszych M

W Świdnicy, Wałbrzychu i Dzierżoniowie powstaną mieszkania dla pracowników Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. To pierwszy taki projekt w kraju.

W Świdnicy, Wałbrzychu i Dzierżoniowie powstaną mieszkania dla pracowników Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spółkę Invest-Park Development, która zajmie się budową, utworzyła WSSE i trzy gminy. Jak podaje „Gazeta Wrocławska”, to pierwszy taki projekt w kraju.

Pracownicy zakładów strefy będą mogli wynająć mieszkania od przyszłego roku. Czynsze mają być niewielkie. Jest też szansa, że w przyszłości lokale będzie można wykupić na własność. Spółka, oprócz domów, będzie również budowała i udostępniała hale magazynowe i produkcyjne, tworząc parki przemysłowe i inkubatory przedsiębiorczości – czytamy dalej.

Pierwsze budynki mają stanąć w 2009 roku. Pracownicy wynajmą w nich kawalerkę za 300 zł, a mieszkanie dwupokojowe za 600 zł, czyli co najmniej o połowę taniej niż na wolnym rynku. O tym, komu przyznać lokal, będą decydowali szefowie firm. Mieszkania dostaną przede wszystkim te osoby, które zaczynają pracę w wałbrzyskiej strefie, ale na tańszy lokal będą mogli liczyć też ci z dłuższym stażem – informuje dziennik.

Źródło: „Gazeta Wrocławska” 11.02.2008 | 2008-02-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemkamienice na sprzedażgaraże na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Oławskilokale użytkowe na wynajem powiat Nowosolskidomy na wynajem gmina Sianówmieszkania na wynajem gmina Grajewodomy na sprzedaż w Drzonowiedomy na wynajem w Obrokachmieszkania na wynajem w Będzinie

Deweloperzy

);