Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Strefa Kultury Studenckiej

2012-02-10

Strefa Kultury Studenckiej

Wmurowano kamień węgielny pod nowy budynek Politechniki Wrocławskiej, zlokalizowany przy ul. Hoene-Wrońskiego.

8 lutego odbyło się oficjalne wmurowanie kamienia węgielnego pod zlokalizowaną przy ul. Hoene-Wrońskiego nową inwestycję Politechniki Wrocławskiej – wielofunkcyjną Strefę Kultury Studenckiej. Obiekt połączony będzie z wielopoziomowym parkingiem, gdzie znajdą się miejsca postojowe dla prawie 300 samochodów.

W uroczystości udział wzięli m.in. reprezentanci władz samorządowych i administracji rządowej, przedstawiciele firmy wykonawczej (Mota-Engil Central Europe są) i architektów odpowiedzialnych za koncepcję (Pracownia Projektowa Meritum) oraz osoby ze środowiska akademickiego Politechniki Wrocławskiej.

W ramach Strefy Kultury Studenckiej powstaną miejsca przeznaczone dla studentów i pracowników uczelni. Obok sceny, która ma pełnić rolę sali widowiskowej, koncertowej lub teatralnej, w obiekcie znajdą się sale (wystawowa i kameralna) kawiarnia, klub studencki i stołówka. Obiekt będzie w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Prace budowlane, potrwają do końca I kw. 2013 r., a ich koszt wyniesie ok. 27 mln zł.

Źródło: KRN.pl | 2012-02-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajemgaraże na sprzedażmieszkania na sprzedaż powiat Jędrzejowskidomy na sprzedaż powiat Bocheńskimieszkania na sprzedaż gmina Czorsztynmieszkania na sprzedaż gmina Siemiatyczedomy na sprzedaż w Charchów Księżymieszkania na sprzedaż w Huciskudomy na wynajem w Janowie

Deweloperzy

);