Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Strefa ekonomiczna w Ogrodzieńcu

2008-10-14

Strefa ekonomiczna w Ogrodzieńcu

Rada Miejska w Ogrodzieńcu zdecydowała o przeznaczeniu terenów po byłej Cementowni Wiek na strefę ekonomiczną. Obszar strefy, obejmujący 10 hektarów, kosztował 1,6 miliona zł.

 

Rada Miejska w Ogrodzieńcu zdecydowała o przeznaczeniu terenów po byłej Cementowni Wiek na strefę ekonomiczną. Obszar strefy, obejmujący 10 hektarów, kosztował 1,6 miliona zł – podaje „Dziennik Zachodni”.
 
Władze gminy inwestując w te atrakcyjne tereny, chcą pobudzić rozwój gospodarczy regionu i przyciągnąć do niego inwestorów. Nowy obszar gospodarczy ma także przyczynić się do zmniejszenia wysokiego bezrobocia w gminie. Kolejnym atutem tego przedsięwzięcia jest jej sąsiedztwo z terenami należącymi do Zawiercia, a także uzbrojenie tego obszaru. Funkcjonuje tu bowiem rozdzielnia energii elektrycznej oraz oczyszczalnia ścieków – wylicza gazeta.
 

Jak czytamy dalej, władze gminy mają nadzieję, że potencjalni inwestorzy będą zajmowali się dziedzinami nieszkodliwymi dla lokalnego środowiska, gdyż jest ono silnie zniszczone przez lata funkcjonowania Cementowni Wiek.

 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 4.10.2008 | 2008-10-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemgaraże na sprzedażmieszkania na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Bolesławieckilokale użytkowe na wynajem powiat Gryfińskidomy na sprzedaż gmina Olszanicadomy na sprzedaż gmina Suszecdomy na wynajem w Bobrowiedomy na wynajem w Podlodowiemieszkania na wynajem w Omięcinie

Deweloperzy

);