Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Strategiczne odcinki

2011-12-02

Strategiczne odcinki

Otwarto pierwszy fragment poznańskiej obwodnicy i odcinek autostrady, łączący Polskę z Europą.

Oddano do użytku dwa strategiczne odcinki dróg: odcinek autostrady A2 Nowy Tomyśl-Świecko oraz pierwszy fragment zachodniej obwodnicy Poznania.

Obie trasy są ważnymi elementami infrastruktury drogowej nie tylko województwa, ale też kraju. Nowy odcinek autostrady A2 połączył Polskę z Niemcami i skrócił dotychczasowy czas podróży z Poznania do Berlina o ok. 2 godziny.

Oddany do użytku 8-kilometrowy fragment zachodniej obwodnicy ma z kolei w przyszłym roku zostać połączony z autostradą i zapewnić szybki dojazd do lotniska oraz stadionu. Otwarty odcinek to dwujezdniowa droga ekspresowa od węzła Swadzim do węzła Dąbrówka.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniahale i magazyny na wynajemdomy poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Tucholskidomy na sprzedaż powiat Łomżyńskimieszkania na wynajem gmina Jonkowomieszkania na sprzedaż gmina Jastarniamieszkania na wynajem w Otokudomy na sprzedaż w Łąckumieszkania na sprzedaż w Nowym Świacie

Deweloperzy

);