Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stopy procentowe bez zmian

2009-11-26

Stopy procentowe bez zmian

Rada Polityki Pieniężnej podczas ostatniego posiedzenia (24-25 listopada) nie zmieniła stóp procentowych.

Rada Polityki Pieniężnej podczas ostatniego posiedzenia (24-25 listopada) nie zmieniła stóp procentowych. W dalszym ciągu wynoszą one: referencyjna – 3,5 proc. w skali rocznej, lombardowa – 5 proc., depozytowa – 2 proc., a stopa redyskonta weksli – 3,75 proc.
 
Ostatnie informacje dotyczące polskiej gospodarki, w tym dane o produkcji przemysłowej i sprzedaży detalicznej, a także dane o wynikach finansowych przedsiębiorstw wskazują na poprawę aktywności gospodarczej w III kw. br. W dalszym ciągu zmniejsza się jednak akcja kredytowa w sektorze przedsiębiorstw oraz utrzymuje się niski wzrost kredytu dla sektora gospodarstw domowych. Jak czytamy w komunikacie NBP, Rada podtrzymuje dotychczasowe stanowisko, że przystąpienie Polski do ERM II i strefy euro powinno nastąpić w najbliższym możliwym terminie, po uzyskaniu koniecznego poparcia politycznego dla zmian w Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i innych aktach prawnych niezbędnych dla przyjęcia euro w Polsce.
 

Źródło: NBP | 2009-11-26

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniagaraże do kupieniadziałki na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat M. Kaliszdomy na wynajem powiat Słubickimieszkania na wynajem gmina Czajkówdomy na wynajem gmina Studzienicedomy na wynajem w Uchań Górnydomy na sprzedaż w Turzy Wielkiejdomy na wynajem w Bógwidzach

Deweloperzy

);