Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stopy na niezmienionym poziomie

2010-04-01

Stopy na niezmienionym poziomie

Stopy procentowe pozostaną na niezmienionym poziomie – zdecydowała Rada Polityki Pieniężnej obradująca w ostatnich dniach marca.

Stopy procentowe pozostaną na niezmienionym poziomie – zdecydowała Rada Polityki Pieniężnej obradująca w dniach 30-31 marca. Główna stopa procentowa NBP – referencyjna – nadal wynosi 3,5 proc., lombardowa – 5 proc., depozytowa – 2 proc., redyskonta weksli – 3,75 proc., a dyskonta weksli (obowiązująca od 1 stycznia 2010 r.) – 4 proc. Rada oceniła, że prawdopodobieństwo ukształtowania się inflacji w średnim okresie poniżej lub powyżej celu inflacyjnego jest zbliżone. Istotnym czynnikiem niepewności mogącym wpłynąć na tę ocenę są efekty dotychczasowego prowadzenia, a także przewidywanych zmian ekspansywnej polityki makroekonomicznej za granicą – podkreśliła Rada. Ostatnio publikowane wyniki gospodarki sugerują, że I kwartał był nieco słabszy, niż wcześniej oczekiwano.

 

 
 

 

Źródło: NBP | 2010-04-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na sprzedażhale i magazyny do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Myszkowskidomy na wynajem powiat M. Nowy Sączdomy na sprzedaż gmina Iwonicz-Zdrójmieszkania na wynajem gmina Lipiedomy na wynajem w Górkachmieszkania na sprzedaż w Starościn-Koloniamieszkania na wynajem w Kobyłczycach

Deweloperzy

);