Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stary Dworzec Katovvice

2012-04-16

Stary Dworzec Katovvice

Festiwal muzyczny, który 18 i 19 maja odbędzie się w hali starego dworca PKP, ma wypromować zabytek.

Festiwal muzyki elektronicznej, który 18 i 19 maja odbędzie się w hali starego dworca PKP w Katowicach, ma przyciągnąć rzesze mieszkańców i turystów i wypromować zabytek.

W rzadko wykorzystywanej hali stanie scena i specjalistyczny sprzęt. Oprócz koncertów, organizatorzy zapowiedzieli także pokazy mappingu 3D, czyli multimedialnych prezentacji (projekcji), wyświetlanych zazwyczaj na nieregularnych  powierzchniach (samochodach, kamienicach lub specjalnie przygotowanych bryłach).

Jak zapowiadają organizatorzy, wydarzenie jest początkiem drogi do ożywienia zabytkowego dworca. Według wstępnych założeń, pusta przestrzeń stanie się tymczasowym klubem, wzorowanym na podobnych miejscach w Berlinie i Londynie (tzw. warehouse'ach). Odbywać się tam będą koncerty, powstanie bar, a pomieszczenia wypełnią się trójwymiarowymi wizualizacjami.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdziałki do kupieniadomy na sprzedaż powiat Krasnostawskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Namysłowskilokale użytkowe na wynajem gmina Mirczemieszkania na sprzedaż gmina Kazimierz Biskupimieszkania na wynajem w Brokęciniemieszkania na sprzedaż w Lipniakudomy na sprzedaż w Nowej Róży

Deweloperzy

);