Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stare Miasto z planem

2010-03-10

Stare Miasto z planem

Od 16 marca mieszkańcy Krakowa będą mogli zapoznać się projektem planu zagospodarowania przestrzennego dla Starego Miasta.

Od 16 marca mieszkańcy Krakowa będą mogli zapoznać się projektem planu zagospodarowania przestrzennego dla Starego Miasta. Każdy zainteresowany będzie mógł złożyć swoje uwagi do projektu – informuje Krakow.pl.

Plan ma mieć charakter ochronny i obejmować obszar o najwyższych wartościach historycznych, kulturowych, urbanistycznych i kompozycyjnych. Jego celem jest zachowanie tych wartości, które decydują o wyjątkowym klimacie i atrakcyjności miasta oraz promują Kraków w Europie i na świecie – czytamy. Ma również zapewnić różnorodność przeznaczenia terenów: z preferencją funkcji mieszkaniowych z usługami, ze szczególnym naciskiem na określenie zasad i warunków zagospodarowania i wykorzystania przestrzeni publicznych, takich jak place, tereny zieleni urządzonej ogólnodostępnej i tereny dróg.
 
 
 

 

Źródło: Krakow.pl 05.03.2010 | 2010-03-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianędomy poszukiwane do wynajęciakamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Płońskilokale użytkowe na wynajem powiat Krasnostawskimieszkania na wynajem gmina Michałowicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Tomaszów Lubelskidomy na sprzedaż w Nowiny Przytockiemieszkania na wynajem w Grochowie Pierwszymdomy na sprzedaż w Leśna-Stara Wieś

Deweloperzy

);