Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stare lokale też z dopłatą

2006-05-29

Stare lokale też z dopłatą

Rząd obiecał, że już w lipcu będzie można brać tańsze kredyty na mieszkanie. Jeśli jednak Sejm się nie spręży, ta obietnica nie zostanie dotrzymana.

Rząd obiecał, że już w lipcu będzie można brać tańsze kredyty na mieszkanie. Jeśli jednak Sejm się nie spręży, ta obietnica nie zostanie dotrzymana – czytamy w „Życiu Warszawy”. Dotowany przez państwo kredyt powinien być dostępny także dla osób, które kupują mieszkanie na rynku wtórnym. To dosyć istotna zmiana wobec rządowych planów. Ministerstwo Infrastruktury w swoim projekcie uznało, że pomoc państwa należy się tylko tym, którzy chcą nabyć nowe mieszkania. W ten sposób rząd chciał wesprzeć rozwój budownictwa.

Zaproponowana poprawka uzyskała większość głosów w podkomisji, co oznacza, że prawdopodobnie zostanie zaakceptowana także przez cały Sejm. Projekt ustawy musi jeszcze przejść długą procedurę: prace w komisjach, drugie i trzecie czytanie w Sejmie, opinia Senatu, podpis prezydenta. Może to zająć jeszcze 2-3 miesiące.

Źródło: „Życie Warszawy” 25.05.2006 | 2006-05-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemlokale użytkowe do kupieniadziałki do kupieniamieszkania na wynajem powiat M. Olsztynmieszkania na wynajem powiat Starachowickilokale użytkowe na wynajem gmina Kobylankalokale użytkowe na wynajem gmina Praszkadomy na sprzedaż w Staniszewskiedomy na wynajem w Miszewkumieszkania na wynajem w Jawory Stare

Deweloperzy

);