Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stare lokale też z dopłatą

2006-05-29

Stare lokale też z dopłatą

Rząd obiecał, że już w lipcu będzie można brać tańsze kredyty na mieszkanie. Jeśli jednak Sejm się nie spręży, ta obietnica nie zostanie dotrzymana.

Rząd obiecał, że już w lipcu będzie można brać tańsze kredyty na mieszkanie. Jeśli jednak Sejm się nie spręży, ta obietnica nie zostanie dotrzymana – czytamy w „Życiu Warszawy”. Dotowany przez państwo kredyt powinien być dostępny także dla osób, które kupują mieszkanie na rynku wtórnym. To dosyć istotna zmiana wobec rządowych planów. Ministerstwo Infrastruktury w swoim projekcie uznało, że pomoc państwa należy się tylko tym, którzy chcą nabyć nowe mieszkania. W ten sposób rząd chciał wesprzeć rozwój budownictwa.

Zaproponowana poprawka uzyskała większość głosów w podkomisji, co oznacza, że prawdopodobnie zostanie zaakceptowana także przez cały Sejm. Projekt ustawy musi jeszcze przejść długą procedurę: prace w komisjach, drugie i trzecie czytanie w Sejmie, opinia Senatu, podpis prezydenta. Może to zająć jeszcze 2-3 miesiące.

Źródło: „Życie Warszawy” 25.05.2006 | 2006-05-29

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemmieszkania na zamianęgaraże na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Włoszczowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Opolskilokale użytkowe na wynajem gmina Pilicamieszkania na wynajem gmina Gnieznomieszkania na wynajem w Lutomiedomy na wynajem w Kucębowiemieszkania na sprzedaż w Krynkach

Deweloperzy

);