Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stagnacja śląskich miast

2009-11-24

Stagnacja śląskich miast

W Chorzowie zamiast czterech boisk powstanie jedno, w Bytomiu zrezygnowano z przebudowy stadionu miejskiego, w Będzinie urzędnicy i pracownicy szkół muszą oszczędzać energię elektryczną i wodę.

W Chorzowie zamiast czterech boisk powstanie jedno, w Bytomiu zrezygnowano z przebudowy stadionu miejskiego, w Będzinie urzędnicy i pracownicy szkół muszą oszczędzać energię elektryczną i wodę. Miasta z regionu skreślają planowane inwestycje oraz remonty – donosi „Dziennik Zachodni”.

Rok 2010 będzie dla budżetów miast trudniejszy niż obecny. Jednak nie wszystkie miasta chcą się poddać – mimo niesprzyjających prognoz finansowych. Z inwestycji nie chcą rezygnować m.in. w Zabrzu, Dąbrowie Górniczej, Tychach oraz Katowicach – czytamy dalej. Z listy wydatków na przyszły rok hurtem wypadają inwestycje. Najczęściej odkładana jest modernizacja obiektów sportowych i remonty szkół, ograniczane są też wydatki na urzędy.

Cięcia planowane są również w Chorzowie. Zamiast czterech powstanie tylko jedno boisko, pod znakiem zapytania są remonty w szkołach. Prezydenci i burmistrzowie zwalniać na razie nie chcą, ale będą ograniczać wydatki urzędów. W Będzinie oszczędności będą dotyczyć także szkół – podaje dziennik.

 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 24.11.2009 | 2009-11-24

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki do kupieniainne nieruchomości na wynajemmieszkania na wynajem powiat M. Jaworznodomy na wynajem powiat Lubartowskimieszkania na wynajem gmina Płotylokale użytkowe na wynajem gmina Pawonkówdomy na wynajem w Będziemyśludomy na sprzedaż w Starym Kobyliniedomy na wynajem w Tłoczewie

Deweloperzy

);