Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stadion wychodzi na powierzchnię

2009-10-28

Stadion wychodzi na powierzchnię

Inwestycja na wrocławskich Maślicach (w ramach Euro 2012) powoli wychodzi na powierzchnię.

Inwestycja na wrocławskich Maślicach (w ramach Euro 2012) powoli wychodzi na powierzchnię – donosi portal Wroclaw24.net.

Jak czytamy dalej, pierwsze ponad ziemię wzniosły się konstrukcje garażu wielopoziomowego, który powstaje w sąsiedztwie areny. Gotowa jest również niemal połowa ścian parteru stadionu. Kilka dni temu zamontowano pierwsze, prefabrykowane słupy konstrukcyjne (o długości ponad 10 m), które sięgają do wysokości trzeciego piętra i będą wykorzystywane również przy budowie samego stadionu .

Inspektorzy nadzoru ze spółki Wrocław 2012 ze szczególną uwagą kontrolują jakość tych elementów, ponieważ na wyższych piętrach stadionu, elementy te pozostaną nieotynkowane – informuje portal. Takie rozwiązanie nadaje obiektom nowoczesny, nieco industrialny charakter.

 

 

Źródło: Wroclaw24.net 27.10.2009 | 2009-10-28

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniakamienice do kupieniadomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat Pilskilokale użytkowe na wynajem powiat Olsztyńskidomy na wynajem gmina Ełklokale użytkowe na wynajem gmina Choroszczdomy na sprzedaż w Trzebiesławicachdomy na wynajem w Turznicachmieszkania na wynajem w Dąbrowicy

Deweloperzy

);