Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stadion w Poznaniu ukończony

2010-08-13

Stadion w Poznaniu ukończony

Zakończyła się budowa Stadionu Miejskiego w Poznaniu. To pierwsze polskie boisko, które będzie gościło mecze EURO 2012.

Pierwotny termin oddania Stadionu Miejskiego w Poznaniu został przesunięty o miesiąc ze względu na wyjątkowo długą w tym roku zimę. Nowy termin został utrzymany i – jak informuje serwis budowlany.pl – właśnie rozpoczął się proces odbioru technicznego obiektu.

Stadion musi spełniać wysokie wymagania UEFA, dlatego kontrolą wykonania zajmują się cztery komisje. Oprócz nadzoru budowlanego bezpieczeństwo boiska sprawdza również straż pożarna.

Podczas gdy na stadionie trwają kontrole i równocześnie montaż krzesełek, praca rozpoczynają się na zewnątrz obiektu. Wzmacniane jest podłoże gruntowe, a teren wokół boiska wykładany jest kostką brukową. Karczowane są też drzewa i krzewy. Pozostaje zamontowanie nowego ogrodzenia i budowa kanalizacji deszczowej.

Oficjalne otwarcie stadionu, zaplanowane na 20 września, uświetni koncert Stinga.
 

Źródło: KRN.pl | 2010-08-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciadziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat Tarnogórskidomy na wynajem powiat M. Gdyniamieszkania na sprzedaż gmina M. Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż gmina Suchowolamieszkania na wynajem w Krępnamieszkania na wynajem w Byszewiemieszkania na wynajem w Sokule

Deweloperzy

);