Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stadion będzie droższy

2011-12-19

Stadion będzie droższy

Zgodnie z aneksem przygotowanym do umowy zawartej z głównym wykonawcą – Maksem Böglem, miasto będzie musiało dopłacić 10 mln zł.

Budowa stadionu pochłonie więcej pieniędzy, niż pierwotnie zakładano. Zgodnie z przygotowanym aneksem do umowy zawartej z głównym wykonawcą – Maksem Böglem, miasto będzie musiało dopłacić 10 mln zł – podała „Gazeta Wyborcza”. Stadion miał być gotowy do końca października i kosztować łącznie 850 mln zł.

Prace na stadionie przebiegają niezgodnie z przyjętym harmonogramem. W obiekcie nie zamontowano instalacji elektrycznej i oświetlenia. Nie wiadomo, kiedy inwestycja się zakończy.

Negocjacje między miastem i Maksem Böglem w sprawie przedłużenia terminu realizacji stadionu toczą się od miesiąca. W ocenie magistratu, szanse na osiągnięcie kompromisu i zawarcie nowej umowy są znikome.

Czytaj więcej newsów

Źródło: „Gazeta Wyborcza” | 2011-12-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażkamienice poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Zambrowskimieszkania na sprzedaż powiat Gdańskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Włocławeklokale użytkowe na sprzedaż gmina Ożarowicedomy na wynajem w Rokietnicymieszkania na wynajem w Januszówcedomy na sprzedaż w Borza-Strumianach

Deweloperzy

);