Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Stabilne raty w złotych

2009-04-14

Stabilne raty w złotych

W minionym tygodniu zmniejszyły się raty kredytów hipotecznych w dewizach. Wysokość rat w złotych nie zmieniła się.

Po kilkutygodniowych spadkach ustabilizowała się wysokość rat kredytów w złotych. Wyliczana przez porównywarkę finansową Comperia.pl rata przykładowego kredytu hipotecznego w złotych wyniosła na koniec ubiegłego tygodnia 1183,71 zł. Tygodniowy wzrost, spowodowany zmianą oprocentowania o 0,2 pkt proc., był więc mniejszy niż 3 zł – donosi „Gazeta Prawna”.

Zdecydowanie obniżyła się natomiast rata kredytu hipotecznego w euro (przez tydzień zmniejszyła się o ponad 25 zł, do 1123,35 zł). Obniżka spowodowana była spadkiem oprocentowania o 0,05 pkt proc. i równoczesnym obniżeniem się kursu spłaty kredytu o 0,08 zł. Obniżyły się również raty w dolarze i franku szwajcarskim – czytamy w dzienniku.


 

Źródło: „Gazeta Prawna” 10.04.2009 r. | 2009-04-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości do kupieniamieszkania na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na wynajem powiat Inowrocławskilokale użytkowe na wynajem powiat Gostynińskidomy na wynajem gmina Zakroczymlokale użytkowe na wynajem gmina Włodawamieszkania na sprzedaż w Grębowiedomy na sprzedaż w Kozarek Małymieszkania na wynajem w Pałecznica-Kolonii

Deweloperzy

);