Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Andaluzja we Wrocławiu

2007-11-23

Sprzedaż mieszkań na Osiedlu Andaluzja we Wrocławiu

Na Osiedlu Andaluzja we Wrocławiu rozpoczęła się niedawno sprzedaż mieszkań. Właścicielem inwestycji jest Firma Neinver, jeden z liderów międzynarodowego rynku nieruchomości, natomiast sprzedaż prowadzi biuro „Jot-Be Nieruchomości”.

Na Osiedlu Andaluzja we Wrocławiu rozpoczęła się niedawno sprzedaż mieszkań – czytamy na stronie miastowroclaw.pl. Właścicielem inwestycji jest Firma Neinver, jeden z liderów międzynarodowego rynku nieruchomości, natomiast sprzedaż prowadzi biuro „Jot-Be Nieruchomości”. Ceny lokali o metrażach od 35 do 105 m kw. plasują się w przedziale między 6100 a 6900 zł za metr kwadratowy, co oznacza, że najtańsze mieszkania można nabyć za cenę 225 000 zł, zaś najdroższe nie przekroczą kwoty 570 000 zł.

Osiedle Andaluzja to pierwsza inwestycja mieszkaniowa firmy Neinver na Dolnym Śląsku – podaje portal. Kompleks składający się z sześciu budynków powstaje na 10-hektarowej działce przy ulicy Granicznej, w jednej z najbardziej popularnych dzielnic mieszkaniowych Wrocławia – Muchobór Wielki. Łączna powierzchnia mieszkalna wynosić będzie 65 000 m kw., a dodatkowo powstanie także ok. 1 200 miejsc parkingowych. Szacuje się, że na osiedlu zamieszka 3 000 osób.

Osiedle zostało zaprojektowane z myślą o różnych użytkownikach. Szerokie podjazdy oraz windy ułatwią przemieszczanie się osobom na wózkach inwalidzkich, wewnętrzne zielone dziedzińce z przecinającą je aleją fontann umilą czas osobom szukającym wyciszenia, a dzieci będą mogły korzystać z nowoczesnych placów zabaw. Dodatkowym atutem jest także bliskość Parku Tysiąclecia, gdzie mieszkańcy będą mieli możliwość aktywnie wypoczywać.

Źródło: miastowroclaw.pl 18.11.2007 | 2007-11-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajemdziałki na wynajemmieszkania na wynajem powiat Zgorzeleckilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Nowy Sączdomy na wynajem gmina Sterdyńmieszkania na wynajem gmina Porębadomy na sprzedaż w Gołębiewiemieszkania na sprzedaż w Koziniemieszkania na sprzedaż w Henryszewie

Deweloperzy