Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sprzedała wyspę, zarobiła 42 mln funtów

2012-08-08

Sprzedała wyspę, zarobiła 42 mln funtów

Liliane Bettencourt, najbogatsza Europejka, sprzedała wyspę D'Arros na Seszelach. Nieruchomość o powierzchni ok. 150 ha Bettencourt nabyła w 1998 r. za 18 mln funtów.

Liliane Bettencourt, najbogatsza Europejka i dziedziczka koncernu L'Oreal, sprzedała wyspę D'Arros na Seszelach. Nieruchomość o powierzchni ok. 150 ha, którą Bettencourt nabyła w 1998 r. za 18 mln funtów, sprzedano za ponad 3-krotnie wyższą sumę – 60 mln funtów.

W związku z wieloletnim unikaniem płacenia podatków na Seszelach, w ramach transakcji Liliane Bettencourt zobowiązała się do przekazania części kwoty na rzecz miejscowych urzędów. 8 mln funtów otrzyma rząd na Seszelach, kolejne 10 mln funtów trafi do urzędu skarbowego, który od 14 lat nie mógł rozwiązać kwestii ściągania podatków od francuskiej miliarderki.

Źródło: KRN.pl | 2012-08-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe na wynajeminne nieruchomości do kupieniadziałki na sprzedażmieszkania na wynajem powiat Kościańskidomy na sprzedaż powiat Żuromińskimieszkania na sprzedaż gmina M. Siemianowice Śląskiedomy na sprzedaż gmina Gorzycedomy na sprzedaż w Lasowicachmieszkania na wynajem w Pamięciniemieszkania na wynajem w Borowinie

Deweloperzy

);