Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sponsor wciąż poszukiwany

2011-10-11

Sponsor wciąż poszukiwany

Przedłużono termin nadsyłania ofert do konkursu na sponsora tytularnego stadionu Wisły Kraków.

Do 31 października przedłużono termin nadsyłania ofert do konkursu na sponsora tytularnego stadionu Wisły Kraków. Firmy zainteresowane umową sponsoringową mogą składać swoje oferty w Urzędzie Miasta Krakowa przy ul. Grunwaldzkiej 8.

Gmina wymaga minimum pięcioletniego okresu trwania umowy. Regulamin ogłoszonego w sierpniu konkursu przewiduje, że sponsor tytularny będzie miał wyłączne prawo do nadania oficjalnej nazwy stadionu oraz wykreowania logo obiektu. Ponadto zyska on prawo do m.in. pierwokupu od 20 do 50 miejsc biznesowych na trybunie VIP, dystrybucji materiałów promocyjnych i demonstracji produktów w czasie imprez czy współtworzenia polityki marketingowej stadionu.

Decyzję o przesunięcie daty składania ofert podjęto ze względu na brak zgłoszeń. Początkowo termin ten ustalony był na 15 września.

Źródło: KRN.pl | 2011-10-11

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na wynajemgaraże do kupieniadomy na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Sopotdomy na wynajem powiat Stalowowolskidomy na wynajem gmina Chotczamieszkania na wynajem gmina Tarnów Opolskidomy na wynajem w Starym Orzechowiedomy na sprzedaż w Wilszniadomy na sprzedaż w Dąbrówce Dolnej

Deweloperzy

);