Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spada sprzedaż domów w Chinach

2010-05-07

Spada sprzedaż domów w Chinach

Ceny domów w Chinach mogą pójść w dół nawet o 30 proc., jeśli zostaną wprowadzone w życie pomysły na chłodzenie rynku nieruchomości.

Ceny domów w Chinach mogą pójść w dół nawet o 30 proc., jeśli zostaną wprowadzone w życie pomysły na chłodzenie rynku nieruchomości – donosi „Home Broker Daily”.
 
W minionym tygodniu sprzedaż domów runęła o 40 proc. w 15 największych chińskich miastach. „Home Broker Daily” przypomina, że 2 maja po raz trzeci w tym roku została podwyższona stopa rezerwy obowiązkowej dla banków. Nic dziwnego, że w takich warunkach inwestorzy unikają nie tylko akcji chińskich firm działających na rynku budowlanym, ale generalnie wycofują się z tamtejszej giełdy. Boom kredytowy był kołem zamachowym ożywienia gospodarczego w ubiegłym roku. Teraz, ograniczanie dostępności kredytów zagraża ożywieniu.
 

 

Źródło: „Home Broker Daily” 7.05.2010 | 2010-05-07

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemkamienice na sprzedażinne nieruchomości do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat Pszczyńskidomy na wynajem powiat Żuromińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Cieszanówmieszkania na wynajem gmina Zatormieszkania na sprzedaż w Grudówdomy na wynajem w Kojranydomy na sprzedaż w Taczkach

Deweloperzy