Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Spacerem nad Wartą

2011-08-01

Spacerem nad Wartą

W sobotę otwarto Konińskie Bulwary Nadwarciańskie. Kosztowały prawie 14 mln zł.

W sobotę otwarto Konińskie Bulwary Nadwarciańskie. Po niespełna roku budowy, 30 lipca nastąpiło uroczyste otwarcie niemal kilometrowych bulwarów. Poza miejscem na spacer miasto uzyskało przystań pasażerską, marinę, dwa amfiteatry na wodzie i taras widokowy. Całość kosztowała prawie 14 mln zł, z czego ze środków unijnych pokryto 65 proc. wartości inwestycji.

Na otwarciu zgromadzili się przedstawiciele obecnych i byłych władz samorządowych, posłowie z tego regionu i marszałek województwa. Wydarzenie cieszyło się uwagą koninian, którzy od teraz mogą wygodnie i bezpiecznie spacerować nad Wartą. Szczególne podziękowania złożono Kazimierzowi Lipińskiemu, który przed laty stworzył projekt „Przywrócić Wartę Koninowi”.

Całą uroczystość uświetniły występy, popisy mistrzów grillowania oraz wywołujące interesujący efekt oświetlenie Mostu Toruńskiego, bulwarów i siedziby Urzędu Miasta specjalnymi lampami.

Źródło: KRN.pl | 2011-08-01

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na sprzedażhale i magazyny do kupieniadziałki na sprzedażdomy na wynajem powiat Buskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Dębickimieszkania na wynajem gmina Pysznicalokale użytkowe na sprzedaż gmina Dąbrowa Tarnowskadomy na sprzedaż w Wolicydomy na wynajem w Kołatnikdomy na sprzedaż w Steniatynie

Deweloperzy

);