Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sopot chce przyciągnąć młodych

2012-04-23

Sopot chce przyciągnąć młodych

Do 2014 r. w Sopocie ma powstać 200 lokali komunalnych. Inicjatywa jest elementem strategii odmładzania miasta.

Do 2014 r. w Sopocie ma powstać 200 lokali komunalnych. Inicjatywa jest elementem strategii odmładzania miasta, które chce zatrzymać i przyciągać przede wszystkim osoby po studiach.

11 kwietnia rozstrzygnięto konkurs na opracowanie koncepcji architektonicznych budynków komunalnych, które będą zlokalizowane przy ul. 3 Maja i Okrzei. Jeśli żaden z uczestników nie złoży odwołania się od wyników konkursu, negocjacje z wybranymi firmami rozpoczną się po 26 kwietnia. Zgodnie z planami, do nowych lokali pierwsi najemcy mają się wprowadzić w 2014 r. Pierwszeństwo w otrzymywaniu mieszkań będą mieć rodziny wielodzietne nad małżeństwami bezdzietnymi, a te nad osobami żyjącymi w pojedynkę.

Do tej pory gmina miejska Sopot wybudowała jeden budynek komunalny w 2004 r. (położony przy ul. Malczewskiego i składający się z 39 lokali) i cztery w 2009 r. (59 mieszkań przy ul. Świemirowskiej).

Źródło: KRN.pl | 2012-04-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe do kupieniakamienice na wynajemlokale użytkowe na sprzedaż powiat Gliwickimieszkania na sprzedaż powiat Grodziskimieszkania na wynajem gmina Regnówlokale użytkowe na wynajem gmina Borowamieszkania na sprzedaż w Mirocinie Średnimmieszkania na wynajem w Lipowejmieszkania na wynajem w Hucie Chodeckiej

Deweloperzy

);