Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sopocka marina będzie tańsza

2009-09-23

Sopocka marina będzie tańsza

Sopocka marina przywita pierwszych żeglarzy wiosną 2011 r. Miasto przeznaczyło na inwestycję 73 mln zł.

Sopocka marina przywita pierwszych żeglarzy wiosną 2011 r. Miasto przeznaczyło na inwestycję 73 mln zł – informuje „Gazeta Wyborcza”.

O budowę mariny walczyły 4 konsorcja. Najniższą cenę zaproponowało konsorcjum, którego liderem jest Hydrobudowa SA – czytamy. Przystań jachtowa ma powstać na końcu mola, między głowicą a boczną ostrogą. Projekt w tym roku otrzymał 25 mln zł dofinansowania z Regionalnego Programu Operacyjnego. W marinie będzie mogło zacumować około 100 statków o długości 10-14 m. Wyremontowana zostanie również głowica, na której stanie budynek z bosmanatem, zapleczem sanitarnym dla żeglarzy i restauracją.

 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Trójmiasto 14.09.2009 | 2009-09-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy na sprzedażlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciadomy na zamianędomy na sprzedaż powiat M. Olsztynmieszkania na sprzedaż powiat M. Żorylokale użytkowe na wynajem gmina Sułoszowadomy na sprzedaż gmina Wąchockdomy na wynajem w Drużbice-Koloniimieszkania na sprzedaż w Gorzycachdomy na wynajem w Czajęczyce

Deweloperzy

);