Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Śmierć z powodu oszczędności

2006-06-12

Śmierć z powodu oszczędności

Na Mazowszu, w tym w stolicy, rozpoczęła się wielka kontrola budów. Prowadzi ją Państwowa Inspekcji Pracy. Jej inspektorzy alarmują, że na niektórych budowach jest niemal tak niebezpiecznie jak na drogach.

Jak donosi na swych łamach "Rzeczpospolita", na Mazowszu, w tym w stolicy, rozpoczęła się wielka kontrola budów. Prowadzi ją Państwowa Inspekcji Pracy. Jej inspektorzy alarmują, że na niektórych budowach jest niemal tak niebezpiecznie jak na drogach.

W ciągu pięciu ostatnich lat na mazowieckich budowach doszło do blisko pół tysiąca wypadków. Zginęło w nich aż 117 osób. Z analizy inspektorów wynika, że główną przyczyną wypadków są błędy ludzi, zła organizacja pracy i brak właściwego nadzoru nad robotnikami. Zarówno robotnicy, jak i przedsiębiorcy budowlani nie mają dostatecznej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa i organizacji pracy, mimo że często dysponują zaświadczeniami o ukończeniu szkoleń. Poza tym firmy oszczędzają na bezpieczeństwie, a pracownikom często nie zależy na wykonywaniu pracy w sposób bezpieczny.

Źródło: "Rzeczpospolita" 05.06.2006 | 2006-06-12

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciakamienice poszukiwane do wynajęciakamienice na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Łowickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Włoszczowskidomy na wynajem gmina Świdnicamieszkania na wynajem gmina Złotówmieszkania na sprzedaż w Stępocicachmieszkania na sprzedaż w Kaniimieszkania na sprzedaż w Stoku

Deweloperzy

);