Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Śmieci za teatr

2011-09-10

Śmieci za teatr

Zakupiono pod teatr bazę Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania przy Madalińskiego.

8 września Urząd Miasta nabył prawa do wieczystego użytkowania działki przy ul. Madalińskiego, do tej pory wykorzystywanej jako jedna z baz  Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania. Miasto wykupiło także prawa własności budynków przy Madalińskiego 10/16. W zamian za grunt miasto przekaże MPO swoje udziały w tej spółce, które szacuje się na 39 mln zł - informuje „Gazeta Wyborcza”. 

Na obszarze zajmującym 8 tys. m kw. powstanie siedziba Nowego Teatru. Będą ją stanowić m.in. zabytkowe hale, które były wykorzystywane przez MPO jako garaże i magazyny. Teraz Nowy Teatr będzie mógł starać się dofinansowanie unijne w wysokości 50 mln zł. Stały adres był jednym z warunków otrzymania dopłaty.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 9.09.2011 | 2011-09-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania na wynajemdziałki na wynajemmieszkania na sprzedaż powiat M. Radomdomy na wynajem powiat M. Biała Podlaskalokale użytkowe na sprzedaż gmina Nidzicamieszkania na wynajem gmina Ceków-Koloniadomy na sprzedaż w Sierakowicach Lewychmieszkania na wynajem w Pogorzeludomy na wynajem w Rzecku

Deweloperzy

);