Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Śmieci za teatr

2011-09-10

Śmieci za teatr

Zakupiono pod teatr bazę Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania przy Madalińskiego.

8 września Urząd Miasta nabył prawa do wieczystego użytkowania działki przy ul. Madalińskiego, do tej pory wykorzystywanej jako jedna z baz  Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania. Miasto wykupiło także prawa własności budynków przy Madalińskiego 10/16. W zamian za grunt miasto przekaże MPO swoje udziały w tej spółce, które szacuje się na 39 mln zł - informuje „Gazeta Wyborcza”. 

Na obszarze zajmującym 8 tys. m kw. powstanie siedziba Nowego Teatru. Będą ją stanowić m.in. zabytkowe hale, które były wykorzystywane przez MPO jako garaże i magazyny. Teraz Nowy Teatr będzie mógł starać się dofinansowanie unijne w wysokości 50 mln zł. Stały adres był jednym z warunków otrzymania dopłaty.

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” 9.09.2011 | 2011-09-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny do kupieniadomy na wynajemkamienice na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Lubańskidomy na wynajem powiat Pajęczańskidomy na wynajem gmina Wielbarklokale użytkowe na wynajem gmina Dziadkowicemieszkania na sprzedaż w Trześniowiemieszkania na wynajem w Cyganachdomy na sprzedaż w Bąkowie Dolnym

Deweloperzy

);