Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Słodka inwestycja pod Wrocławiem

2009-09-10

Słodka inwestycja pod Wrocławiem

Cudbury, producent słodyczy, oficjalnie otworzył pod Wrocławiem swoją rozbudowaną fabrykę czekolady.

Cudbury, producent słodyczy, oficjalnie otworzył pod Wrocławiem swoją rozbudowaną fabrykę czekolady – informuje „Gazeta Wyborcza”.

Jest to największa od 2005 r. zagraniczna inwestycja w Polsce. Na ogromny projekt (wart 200 mln euro) składają się: rozbudowa fabryki czekolady w Bielanach Wrocławskich, modernizacja warszawskiej fabryki Wedla oraz budowa zupełnie nowej fabryki czekolady w Skarbimierzu.
 
Jak czytamy dalej, powierzchnia fabryki powiększyła się z 13 tys. do 30 tys. m kw. W nowych halach produkcyjnych wytwarzane są wyroby Cadbury na rynki Europy i wyroby Wedla na rynek polski. Polska stanie się europejskim centrum produkcyjnym koncernu.
 
 

 

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Wrocław” 10.09.2009 | 2009-09-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na wynajemlokale użytkowe do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Krapkowickilokale użytkowe na sprzedaż powiat Legnickimieszkania na wynajem gmina Bielawydomy na sprzedaż gmina Nowe Miasto Lubawskiemieszkania na sprzedaż w Gnaty-Szczerbakachmieszkania na wynajem w Rybnikudomy na sprzedaż w Lesznowoli

Deweloperzy

);