Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Skocznia narciarska w Parku Jordana?

2014-04-10

Skocznia narciarska w Parku Jordana?

Towarzystwo Parku im. dr. Henryka Jordana ma już kilka pomysłów na zagospodarowanie terenu rekreacyjnego w dzielnicy Krowodrza.

Towarzystwo Parku im. dr. Henryka Jordana pracuje nad koncepcją zagospodarowania terenu rekreacyjnego w dzielnicy Krowodrza. Wśród pomysłów przedstawionych przez członków stowarzyszenia znalazła się budowa małej skoczni narciarskiej. Już przygotowano projekt inwestycji. Szacuje się, że koszt zrealizowania obiektu nie przekroczy 10 tys. zł. Długość skoczni miałaby wynieść od 10 do 15 m.

W planach jest także przygotowanie szlaku bojowego na terenie parku. W projekcie zagospodarowania przestrzennego opracowywanej przez Towarzystwo założono ponadto, że powstanie czasowa rekonstrukcja klasztoru z Monte Casino, która będzie jednym z elementów programu obchodów rocznicy bitwy z 1944 r.

Na razie wspomniane pomysły nie zostały zaakceptowane przez radnych dzielnicy Krowodrza. Rada zajmuje się na razie własną uchwałą dotyczącą rewitalizacji Parku Jordana. Jedną z istotnych kwestii będzie w tym przypadku wzbogacenie kompleksu o obiekty i elementy rekreacyjne.

Źródło: KRN.pl | 2014-04-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Sand Hotel ****
START CITY
Nowa 5 dzielnica - lokale...
NY Residence, lokal usługowy

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

START CITY

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul.... 

Nowa 5 dzielnica - lokale...

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 

NY Residence, lokal usługowy

Kraków, Krowodrza, ul. Wrocławska 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe na sprzedażdomy do kupieniamieszkania na sprzedaż powiat M. st. Warszawadomy na wynajem powiat Kazimierskidomy na sprzedaż gmina Łukówmieszkania na sprzedaż gmina Gielniówdomy na wynajem w Kowalkowiedomy na wynajem w Stylągachdomy na wynajem w Prochach

Deweloperzy

);