Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Skarb Państwa sprzedał trzy uzdrowiska

2011-12-13

Skarb Państwa sprzedał trzy uzdrowiska

Udziały w Konstancinie-Zdroju, Kamieniu Pomorskim i Iwoniczu kupił inwestor stojący na czele Unii Uzdrowisk Polskich.

Skarb Państwa sprywatyzował trzy uzdrowiska. Udziały w Konstancinie-Zdroju (92,25 proc.), Kamieniu Pomorskim (89,5 proc.) i Iwoniczu (90,86 proc.) na rzecz inwestycyjnego funduszu zamkniętego Uzdrowiska Polskie kupiła Unia Uzdrowisk Polskich.

Jeden udział w spółce „Uzdrowisko Kamień Pomorski” kosztował 600 zł , w „Uzdrowisku Konstancin-Zdrój” 4,484 tys. zł, zaś w „Uzdrowisku Iwonicz” – 16 zł. Za wszystkie udziały inwestor zapłacił łączną kwotę w wysokości 99,555 mln zł.

Zgodnie z zapisami zawartymi w umowie kupujący zobowiązał się do utrzymania działalności uzdrowiskowej i realizacji pakietów świadczeń w ramach NFZ.

Źródło: KRN.pl | 2011-12-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażmieszkania poszukiwane do wynajęcialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Zgorzeleckilokale użytkowe na wynajem powiat M. Szczecinmieszkania na sprzedaż gmina Zwierzyniecmieszkania na wynajem gmina Lubochniadomy na wynajem w Świętochowiedomy na wynajem w Brzezincedomy na wynajem w Cienin

Deweloperzy

);