Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Skanska wyremontuje brzeg Odry

2011-11-23

Skanska wyremontuje brzeg Odry

Prawy brzeg Odry na odcinku Dziergowice-Lubieszów zostanie wyremontowany.

22 listopada ogłoszono wykonawcę remontu ubezpieczeń prawego brzegu Odry na odcinku Dziergowice-Lubieszów. Realizatorem projektu, którego głównym inwestorem jest Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gliwicach, będzie przedsiębiorstwo Skanska. Podpisany kontrakt, którego wartość wynosi ok. 11 mln zł ma zostać zrealizowany do listopada 2012.

Pracownicy firmy Skanska zabezpieczą ostrogi regulacyjne chroniące brzeg przed podmywaniem. Wykonana zostanie również stabilizacja brzegu w miejscach wyrw powstałych po ubiegłorocznej powodzi.

Źródło: KRN.pl | 2011-11-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania do kupieniamieszkania poszukiwane do wynajęciadomy na zamianęmieszkania na wynajem powiat M. Lublindomy na wynajem powiat Międzyrzeckimieszkania na wynajem gmina Ziębicelokale użytkowe na sprzedaż gmina Sadlinkimieszkania na wynajem w Osinie Dużejmieszkania na wynajem w Zakrzewkumieszkania na sprzedaż w Gomulinie

Deweloperzy

);