Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sjaelso odchodzi

2011-09-09

Sjaelso odchodzi

Jeden z największych skandynawskich deweloperów ogłosił decyzję o wycofaniu się z polskiego rynku.

Sjaelso realizuje Scandinavian House – osiedle mieszkaniowe, którego pierwszy etap ukończono pomyślnie, oraz Galerię Handlową Porto 55 w ścisłym centrum Elbląga. Wśród projektów duńskiej firmy znajdują się także obiekty biurowe: Tower Terraces i Postępu 22 w Warszawie.

Proces zamknięcia działalności dewelopera w Polsce będzie długotrwały. Prezes Sjaelso, John Kristensen zapewnił, że wszystkie umowy oraz zobowiązania firmy zostaną zrealizowane, natomiast ostateczne odejście nastąpi po ukończeniu i sprzedaży projektów. Skandynawski inwestor podjął już rozmowy z partnerami, którzy doprowadzą inwestycje do końca samodzielnie bądź wspólnie z Sjaelso.

Rezygnacja z działalności w Polsce spowodowana była kryzysem finansowym, szczególnie dotkliwym dla duńskiego rynku nieruchomości. Sjaelso chce odtąd działać wyłącznie na rodzimym terenie tj. w Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-09-09

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadomy na sprzedaż powiat Głogowskidomy na sprzedaż powiat Gryfickilokale użytkowe na sprzedaż gmina Tłuchowolokale użytkowe na wynajem gmina Grzmiącamieszkania na sprzedaż w Stary Dwór Barciańskidomy na wynajem w Bihalachmieszkania na sprzedaż w Pieńkach Osuchowskich

Deweloperzy

);