Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Siłownia na świeżym powietrzu

2012-04-17

Siłownia na świeżym powietrzu

Administracja osiedla Chabrów w Opolu zdecydowała się na budowę siłowni zewnętrznej dla swoich mieszkańców. To kolejna tego typu inwestycja nad Odrą.

Administracja osiedla Chabrów w Opolu zdecydowała się na budowę siłowni zewnętrznej dla swoich mieszkańców. Będzie to kolejna tego typu inwestycja nad Odrą. Koszt budowy siłowni wyniesie około 21 tys. zł i zostanie pokryty przez administrację osiedla.

Zakończenie budowy planowane jest na koniec czerwca, w sezonie największego zainteresowania rekreacją na świeżym powietrzu. Siłownia będzie dostępna dla mieszkańców całą dobę, a usytuowanie jej na terenie zielonym w sąsiedztwie innych obiektów sportowych pozwoli na efektywne wykorzystanie wolnego czasu. Do dyspozycji gości będzie 7 urządzeń wyposażonych w 12 stanowisk do ćwiczeń różnych partii ciała. Zróżnicowany poziom trudności umożliwi korzystanie z przyrządów mieszkańcom w każdym wieku. Dodatkową zaletą tego obiektu jest darmowy dostęp.

Źródło: KRN.pl | 2012-04-17

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażdomy na zamianędomy na wynajem powiat Górowskidomy na sprzedaż powiat Gryfińskidomy na sprzedaż gmina Chęcinymieszkania na sprzedaż gmina Zawoniamieszkania na sprzedaż w Marychnowiemieszkania na sprzedaż w Kotuniumieszkania na wynajem w Łazisce

Deweloperzy

);