Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Silesia City Center zostanie rozbudowane

2008-01-25

Silesia City Center zostanie rozbudowane

W 2007 r. centrum handlowe Silesia City Center odwiedziło 12 mln klientów, czyli o 13 proc. więcej niż rok wcześniej. Dlatego austriacki fundusz Immoeast, jeden z właścicieli obiektu, chce go rozbudować.

Jak podaje „Gazeta Wyborcza”, w 2007 r. centrum handlowe Silesia City Center odwiedziło 12 mln klientów, czyli o 13 proc. więcej niż rok wcześniej. Dlatego austriacki fundusz Immoeast, jeden z właścicieli obiektu, chce go rozbudować.

Dziś SCC ma 65 tys. m. kw., a inwestor planuje powiększyć jej powierzchnię o kolejne 3,5 do 10 tys. m kw., w zależności od projektu, który zostanie wybrany. Już teraz zainteresowanie nową powierzchnią jest ogromne – zgłasza się więcej chętnych niż jest przewidzianych miejsc, bo obecność w SCC dla wielu firm stała się już prestiżowa.

Ostateczny projekt rozbudowy centrum ma być gotowy do czerwca, a prace mają ruszyć jeszcze w tym roku i potrwać min. 12 miesięcy. Jak czytamy dalej, węgierski deweloper TriGranit, którego fundusz Immoeast jest współwłaścicielem SCC, chce w pobliżu wybudować także osiedle mieszkaniowe oraz dwa połączone ze sobą biurowce Silesia Towers.

Źródło: „Gazeta Wyborcza” Katowice 23.01.2008 | 2008-01-25

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniamieszkania na zamianękamienice na zamianęlokale użytkowe na wynajem powiat Piaseczyńskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Ostrołękamieszkania na sprzedaż gmina Łabunielokale użytkowe na sprzedaż gmina Krzemieniewodomy na sprzedaż w Jazowiemieszkania na wynajem w Krzeczowiedomy na sprzedaż w Łuczynowie

Deweloperzy

);