Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Siedziba KPMG w Budapeszcie

2011-07-14

Siedziba KPMG w Budapeszcie

Biurowiec dla międzynarodowej firmy doradczej zbuduje Futureal.

Węgierski deweloper, firma Futureal, zdecydowała się na realizację inwestycji biurowej o łącznej powierzchni 20 tys. m kw. Biurowiec, zlokalizowany przy Váci Street w Budapeszcie, wzniesiony będzie m.in. na potrzeby międzynarodowej firmy doradczej KPMG.

Umowa najmu powierzchni została podpisana na 10 lat. KPMG zajmie połowę dostępnej powierzchni. Firma będzie mogła przenieść się do nowej siedziby w 2014 r.

Czytaj więcej newsów

Źródło: e-biurowce.pl | 2011-07-14

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniadziałki na wynajemdomy na wynajem powiat M. Dąbrowa Górniczamieszkania na wynajem powiat Nowotomyskidomy na sprzedaż gmina Michówlokale użytkowe na sprzedaż gmina Tuplicedomy na wynajem w Otorudamieszkania na sprzedaż w Rączcemieszkania na wynajem w Przysiece

Deweloperzy

);