Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Siedem cudów śląskiej architektury

2009-10-13

Siedem cudów śląskiej architektury

Według mieszkańców województwa śląskiego, którzy wybrali siedem cudów otaczającej ich architektury, Bytom jest najcudowniejszym miastem w regionie.

Według mieszkańców województwa śląskiego, którzy wybrali siedem cudów otaczającej ich architektury, Bytom jest najcudowniejszym miastem w regionie – donosi „Dziennik Zachodni”.

Jak czytamy dalej, najpopularniejszym budynkiem na Śląsku jest Elektrociepłownia Szombierki. Tuż za nią – według internautów – plasują się kolejno: cmentarz Mater Dolorosa, Szyb Krystyna dawnej kopalni Szombierki oraz bytomski Rynek. Katowice w porównaniu z Bytomiem nie wypadły korzystnie w rankingu, ponieważ – jak donosi dziennik – oprócz swojej sztandarowej budowli, czyli Spodka, żaden inny obiekt nie znalazł się w gronie finalistów. Okazało się, że większe uznanie niż katowickie budynki zyskały wśród internautów pałac i park w Pszczynie oraz Tyskie Browary Książęce.

Właściciele lub administratorzy wytypowanych budowli otrzymali okolicznościowe tablice. Jasnogórskiemu klasztorowi, hotelowi Piramida w Tychach, ruinom zamku Ogrodzieniec oraz zameczkowi myśliwskiemu w Promnicach przyznano wyróżnienia honorowe.

 

 

Źródło: „Dziennik Zachodni” 10.10.2009 | 2009-10-13

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże do kupieniakamienice na wynajemhale i magazyny na sprzedażdomy na sprzedaż powiat Lubińskimieszkania na sprzedaż powiat M. Siemianowice Śląskiedomy na wynajem gmina Gniewinolokale użytkowe na wynajem gmina Olesnomieszkania na wynajem w Michałowie Górnymmieszkania na wynajem w Pestkownicamieszkania na sprzedaż w Korchowie Drugim

Deweloperzy

);