Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sieć hoteli w Europie Środkowo-Wschodniej

2007-01-18

Sieć hoteli w Europie Środkowo-Wschodniej

Austriacka firma deweloperska Warimpex zamierza stworzyć w Europie Środkowo-Wschodniej sieć hoteli. W ciągu 3-5 lat w Polsce, Czechach i na Węgrzech powstanie sieć hoteli ekonomicznych – w sumie około 100 placówek.

Austriacka firma deweloperska Warimpex zamierza stworzyć w Europie Środkowo-Wschodniej sieć hoteli. W ciągu 3-5 lat w Polsce, Czechach i na Węgrzech powstanie sieć hoteli ekonomicznych – w sumie około 100 placówek. Firma planuje budowę m.in. pięciogwiazdkowego hotelu w Warszawie i dwóch w Krakowie.

Całkowity koszt inwestycji szacowany jest na 300-500 mln euro. Jak zapowiada inwestor, 70 proc. sumy nakładów na budowę hoteli będzie pochodzić z kredytu, zaś pozostałe 30 proc. będzie sfinansowane dzięki emisji akcji.

Warimpex zadebiutuje bowiem wkrótce na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Tym samym będzie 13. zagraniczną spółką notowaną w Polsce. Firma Warimpex jest inwestorem na rynku nieruchomości oraz operatorem 11 hoteli w Europie Środkowo-Wschodniej. W Polsce jest posiadaczem spółki Jan III Sobieski oraz hotelu o tej samej nazwie w Warszawie.

Źródło: "Krakowski Rynek Nieruchomości" 2/2007 | 2007-01-18

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemdomy na zamianęgaraże do kupieniadomy na wynajem powiat Hrubieszowskilokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Zielona Góralokale użytkowe na wynajem gmina Barcinlokale użytkowe na sprzedaż gmina Rudziniecdomy na wynajem w Nagodzicachdomy na sprzedaż w Podjeniniemieszkania na wynajem w Kotkowie

Deweloperzy

);