Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Sezon w pełni

2006-06-16

Sezon w pełni

Działki budowlane od czerwca 2005 roku podrożały średnio o 10 proc, a prognozy na nadchodzący rok zakładają, średnio, 13-proc. wzrost cen – wynika z barometru „Rzeczpospolitej”.

Działki budowlane od czerwca 2005 roku podrożały średnio o 10 proc, a prognozy na nadchodzący rok zakładają, średnio, 13-proc. wzrost cen – wynika z barometru „Rzeczpospolitej”. Jak czytamy w dzienniku, obecnie trwa okres największego ożywienia na rynku gruntów budowlanych. Najbardziej poszukiwane są tereny, na których od razu można przystąpić do budowy domu. Ich podaż maleje, dlatego ceny stopniowo rosną. Sytuacja poprawiłaby się, gdyby zostały wreszcie uchwalone plany zagospodarowania przestrzennego. Do budowy domów, a więc i do kupna działek, zachęcają także coraz wyższe ceny mieszkań. I w miarę tanie, łatwo dostępne kredyty. Najbardziej poszukiwane są działki o powierzchniach od 700 do 1000 m kw., na których można postawić niewielki dom. Przy wyborze terenu jest także brany pod uwagę dobry dojazd do centrum i uzbrojenie w podstawowe media. Jednak powodzenie mają również działki bardzo drogie, jeśli znajdują się w najbardziej prestiżowych lokalizacjach.

Źródło: „Rzeczpospolita”, 12.06.2006 | 2006-06-16

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

Prezenter inwestycji

 

 

Super Oferta

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Dom na sprzedaż Płaza (woj....

Płaza (woj. Małopolskie) 
Super oferta: / poprzednia następna

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże na wynajeminne nieruchomości poszukiwane do wynajęciamieszkania na sprzedaż powiat Nakielskidomy na wynajem powiat Hajnowskidomy na sprzedaż gmina Milejówmieszkania na wynajem gmina Baranowomieszkania na sprzedaż w Brodnia-Koloniidomy na sprzedaż w Unibórzudomy na wynajem w Zakrzewie

Deweloperzy

);